Urlop z partnerem czy z przyjaciółką?

Urlop z partnerem lub z przyjaciółką?
Gdy jesteś na wakacyjnej wyprawie, długiej podróży, czy innego rodzaju urlopie – z pewnością zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W następstwie tego z kim wolisz podróżować? Twoja miłująca druga połowa lub Twoi zbzikowani oraz humorystyczni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań należałoby rozważyć walory i wady.

kobieta zrelaksowana

Podróżowanie z kumpelą – zalety
Jeśli wakacje są na plaży, na kempingu bądź też pokrewnych okolicznościach – dużo ludzi kategorycznie wybiera podróż z przyjaciółmi, z którymi mogą przeżyć bajeczne przygody. Jest tak dużo ekscytujących nowych rzeczy do odkrycia, a najlepsze jest to, że macie takie same zainteresowania jakimś zagadnieniem. To również całe ogrom olśniewającego czasu na rozmowę podczas podróży. Możecie wymieniać się radami i sztuczkami – w końcu towarzysze są znacznie bardziej otwarci. Jest także mniej stresu, znacznie więcej swobody oraz znacznie bardziej spontanicznie.

Turystyka z partnerem – plusy
Oczywistych plusów podróżowania z partnerem zamiast z przyjaciółmi naturalnie nie należy z nikim omawiać oraz nikomu tłumaczyć. Jednakże czasami wady takiego rozwiązania nie dla wszelkich są wystarczająco wyraźne np. będąc na wczasach z przyjaciółką nie musisz cały czas niepokoić się o to, czy wyglądasz jak najlepsza wersja, zadbać o bez zarzutu gładką skórę, czy perfekcyjnie ułożone włosy. Masz prawo pozwolić sobie na więcej lenistwa. Finalnie jednak przyjaciółka nie zagwarantuje Ci tych gorących nocy oraz romantycznych momentów. Musisz sama wobec tego zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Tobie bardziej oraz w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.